autósiskola motorosiskola - Dekmár
Elérhetőségek Autóink - autósiskola motorosiskola Dekmár Áraink - Autósiskola Elérhetőség - Autós és motoros iskola Autósiskola motoros iskola - Dekmár
Autósiskola online jelentkezés

Mozgáskorlátozottak oktatása

Tanfolyam indul: 2015.-ben csak a X. kerületi iskolánkban indul elméleti képzés.

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Esztendőt kívánunk!

X. kerületi autósiskolánkban minden hét hétfőjén indul tanfolyam: dekmarautosiskola.hu

ÜDVÖZÖLJÜK HONLAPUNKON!

Léptesse elő szeretteit kormányossá! Egy remek ajándékötlet szeretteinek, barátainak!

Ajándékozzon karácsonyra
"Dekmár Autósiskola" utalványt!

Nem tudja, mivel lepje meg szeretteit névnapra, születésnapra, vagy karácsonyra?

Mi egy életre szóló meglepetés ajánlunk! Ajándékozzon "Dekmár Autósiskola" utalványt!

Miért érdemes ajándék utalványt ajándékozni?

• nem foglal nagy helyet
  • nem konkrét pénz, ami sértő lehet
  • a vezetés maga egy élmény!

Az utalvány összegét Ön határozza meg!

A továbbiakért hívjon minket a 06-1-260-4985-es telefonszámon, vagy a kapcsolat menüpontban írjon egy levelet.

Kihagyhatatlan ingyenes elméleti akció!

Rendkívüli akciónk kihagyhatatlan, hisz ha most jelentkezik a tanfolyamunkra, akkor az elméleti oktatás 100%-át elengedjük. Így kedvezményesebben teheti le rég várt jogosítványát.

Eszméletlen, de igaz!

Ne habozzon, jelentkezzen minél előbb, hisz ezek az akciók kihagyhatatlanok!

Kapcsolat menüpontunkban lévő elérhetőségek valamelyikén kérdezzen nyugodtan, kollegáink szívesen állnak rendelkezésére.

[ Kezdőlap ]   [ Akciók ]   [ Áraink ]   [ Fotógaléria ]   [ Információ ]   [ Kapcsolat ]